Živé HiFi? V Nisel to bez poriadnej posluchovky nejde

Už je to veľa rokov, čo som prvýkrát vstúpil k môjmu kamarátovi Jankovi Michalcovi do jeho sveta HighEnd a HiFi. Živé HiFi? V Nisel to bez poriadnej posluchovky nejde.

LUXMAN D-07X
LUXMAN D-07X

High End

Poznám iba málo hifistov, ktorí by do krámku Nisel v bratislavských Krasňanoch nevstúpili. Za tie roky si aj Nisel prešiel evolúciou. Od bežných Hifi komponentov až dnes po najvyššie triedy, ktoré, ako Janko hovorí, sú dnes jadrom ponuky.

Zosilňovače Accuphase, to je zlato pre oči i pre uši každého audiofila. V Niseli našli pre Slovensko domov. Tiež je pekné počuť, že i v čase, keď údajne pevným nosičom digitálneho záznamu odzvonilo, Nisel predal už 6 ks LUXMAN D-07X špičkového CD/SACD/MQA-player + DAC v jednom.

V posluchovke Niselu toho môžete objaviť veľa. Napríklad aj gramofónové prenosky Hana, ktoré sú aj bežnému smrteľníkovi zaplatiteľné ale pritom kvalitou k nezaplateniu. Tiež reproduktorové sústavy Perlisten, ktoré možno právom označiť za jeden z najúspešnejších audio príbehov dneška. Reproduktoré káble Atohm sú cenovým hitom Niselu už 12 rokov.

Verím, že každý hifista, ktorý navštívi Nisel, si tu niečo svoje nájde. Možno i to je dôvod, prečo prebierka väčšiny objednávok LP Vinylworldu prebieha práve tu. 🙂

Zdieľať: