Vinylworld hudobný LP market ponúka možnosť zberateľom doplniť si zbierky vinylových platní. Ako náš LP market funguje?

Frank Zappa – Sheik Yerbouti 2LP

Vinylové platne

Orientujeme sa zväčša na LP platne. Tieto vinylové nosiče počúvame desiatky rokov a učarovali nám nielen zvukom ale aj zberateľskou hodnotou a atmosférou posluchu.

John Coltrane – Africa/Brass

Jazz LP

Jazzom žijeme. V ponuke nájdete tituly od MIles Davis, John Coltrane, Blue Note Records, ECM records, Pablo records, Act Music,

Online burza LP

Chýba nám medická záhrada a všetko ten šrumec okolo vinylovej komunity, ktorý na burzách LP platní bol. Chceme oživiť dopyt po kvalitnej muzike a skontaktovať sa navzájom. Dobrá hudba spája ľudí.

Miles Davis – We Want Miles 2LP

Rock LP

Každý hudobný večer zakončuje Jimmy Hendrix alebo Led Zeppelin. V ponuke však nájdete stovky ttulov, ktoré sú dnes už temer nezohnateľné.

John Mayall with Eric Clapton – Blues Breakers
Maurice Ravel - Pierre Boulez – Songs Of Maurice Ravel

Classical LP

V zozname nájdete raritné kúsky nahrávok klasickej hudby s tými najlepšími orchestrami, sólistami a dirigentmi. Pri vyhľadávaní použite výkonný SEARCH v menu.

Vladimír Mišík, Etc… – 20 Deka Duše

CS scéna

Takto sme označili československú jazzovú, rockovú a popovú scénu. Nájdete tu tituly od Deža Ursínyho, Gaba Jonáša, ETC, Pražského Výberu a ďalších….

Audiofilské LP

Tagy Audiophile a Rarities vám označia výnimočn tituly. Prvé označenie ponúkne HighEnd zvukový zážitok, ten druhý výnimočnú jedinečnú interpretáciu alebo lis.

Stevie Ray Vaughan - Texas Flood (2LP)

Nákup, predaj

Na vinylworlde môžete nakupovať i predávať. Ako na to si pozrite tu.

John Mayall with Eric Clapton – Blues Breakers
Dežo Ursiny – Pevnina Detstva

Vyhľadávanie

Pri vyhľadávaní použite výkonný SEARCH v menu. Najskôr tak nájdete čo hľadáte. Tituly pribúdajú a miznú temer denne. 🙂 Vinylworld hudobný LP market, všetky tituly sú k dispozícii.

Pink Floyd - Dark Side of the Moon

Ceny LP

Ceny si určuje každý ponúkajúci sám. Zväčša kopírujú priemernú mediánovú cenu podľa zberateľskej databázy Diskogs. Ale je len na vás, aby ste sa dohodli. 🙂

Zdieľať: