Koncertná spomienka na Doda Šošoku

by

Už 10 rokov uplynulo od smrti skvelého jazzmana – bubeníka, perkusionistu, organizátora a výnimočného človeka Doda Šošoku.

Pri tejto príležitosti sa uskutoční pre priateľov, kolegov hudobníkov, fanúšikov a rodinu každoročná jam session, ktorá sa v tento jubilejný rok bude konať v priestoroch Design factory na Bottovej ulici v Bratislave, v stredu 14. novembra 2018 od 20. hodiny až kým budú nástroje ladiť.

Tešiť sa môžete na množstvo hudobníkov ako Radovan Tariška, Peter Lipa, Martin Valihora, Gabo Jonáš, Milo Suchomel, Ondrej Krajňák, Hanka Gregušova, Tomaš Baroš a iní . . . A zo zahraničia príde kontrabasista Jan Jankeje a z Poľska saxofonista Piotr Baron, …

Hudobný program bude sprevádzaný výstavou pamätných fotografií Dodovho hudobného života, ktorú koordinuje celoživotný jazzový brat Ivan Kelly Kohler v spolupráci so synom Andrejom Šošokom.

Záreň obaja dávajú výzvu pre všetkých tých – najmä však fotografov, ktorí majú pozoruhodné fotografie s Dodom, v dobrej kvalite, a sú ich ochotní poskytnúť na spomínanú výstavu, nech ich posielajú na mailovú adresu: kelly.factorium@gmail.com.

Vďaka priatelia!

Vstupné: 10€
Rezervácie lístkov: andrej.sosoka@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *