Erik Truffaz v Bratislave

by

Francúzsky trubkár Erik Truffaz sa na jeseň vráti do Bratislavy. Rodák zo Švajčiarska vystúpi spoločne so svojím kvartetom 1. októbra po 20:00 v Majestic Music Clube (MMC) na Karpatskej ulici. Vstupenky na jeho vystúpenie sú už v predpredaji za 15 eur (státie) a 25 eur (voľné sedenie). Ceny lístkov sa budú zvyšovať. Erik Truffaz je progresívnym hudobníkom, ktorý vo svojej tvorbe kombinuje jazz s elektronikou či hip-hopom. Trubkár má na konte viac ako desiatku albumov, pričom azda najväčší úspech zaznamenal s nahrávkou The Dawn z roku 1998, ktorú vydal prostredníctvom Blue Note. Jeho zatiaľ posledným albumom je dielo In Between (2010). V minulosti Truffaz vystúpil v Košiciach (2008), na Bažant Pohode 2007 i na 29. ročníku Bratislavských jazzových dní (2003).

Samples

 

6 Responses to "Erik Truffaz v Bratislave"
  1. tento druh muziky mám špeciálne rád. Veľmi moderný prístup obdobne ako Nils Petter Molvear, ktorý tu bohužiaľ nieje doteraz vôbec zastúpený.

  2. Erik Trufazz mal niekolko obdobi. V case nahravania albumu Archangelsk som sa dokonca bal ze sklzne do takej elektronickej chillout komercie. Nastastie nestalo sa – osobne povazujem za jeho skvele dielo 3cd paris rendezvous je to kompilacia z trojkoncertu a odporucam vypocut.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *