Carl Palmer Band – zahrá 10.8.

by

Najbližší koncert: Múzeum obchodu Linzbothova 16, Bratislava

10. 8. 2011, streda o 19:30

Carl Palmer Band
(UK – Progressive Rock)

V prípade priaznivého počasia budú koncerty vonku
na nádvorí Múzea obchodu.

Vstupenky si môžete rezervovať na telefónnom čísle:
+421 2 4524 3167 od 9:00 do 17:00.

Neviem čo zahrajú dnes. Možno aj toto.

5 Responses to "Carl Palmer Band – zahrá 10.8."
  1. Nesledoval som C.Palmera od 70-tych rolov a naozaj som netušil akú to asi hudbu hraje. Zloženie nástrojov ako Cream, ale ten jeho back round dávali tušiť niečo iné. Na pódium sa dostavil C.P. s postavou starnúceho cestára, rybára, baníka alebo ináč fyzicky pracujúceho človeka. Po prvých minutách mi bolo jasné, že nechodí do fitka. Zostava bubnov z dvomi kopákmi a razancia hrania naozaj vyžadujú celého chlapa. Gitara – mladučký junáčik s koncovkou ič v priezvisku a statný Fitzpatrick so šesť strunovou basou. Táto trojka naplnila zvukom okamžite celý priestor aj keď sa hralo vonku.
    Zahrali všeličo aj z Trillogy aj od Manciniho a čo som si nevedel predstaviť aj Pictures at en Exhibition. Keď to C.P. ohlásil ktosi v hľadisku frfľal niečo na tému:“Tak toto si bez Hammondu neviem predstaviť !“ A išlo to. Bubeník stíhal, veď s tým žije 40 rokov, basista nemal žiadny problém a gitara zvládla nahradiť organ aj spev. Pedále, kvákátka, spätná väzba a iné fičúrie prišli bohatého ale účelného použitia.
    Big beat ako víno. Starý a dobrý. Žiaľ až na výnimky aj publikum. Všetky skladby boli riadne odpichnuté a prešpekuľované len do tej miery, že to nerušilo. Ja som spokojný a rád som ich videl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *