Bernstein navštívil Bratislavu

by

Udalosť roka.

Bernstein dnes navštívil Bratislavu s cieľom prezentovať svoju MASS (omšu) laickej verejnosti. Podľa neoficiálnych informácií sa má stretnúť s Ignácom v stredu podvečer o 16,00 hod. a následne po 19,00 zaznejú tóny omše na súkromnej akcii v Bratislave Pod sokolovňou.

Prirodzene.
Je to blbosť.
Ale nič ostatné čo tu je, blbosť nie je.

Úplne vážne si myslím, že počúvanie kvalitnej hudby je skvelý zážitok. Je to výborný relax, ktorý nenamáha oči. Naopak rozvíja ostatné zmysly, estetiku, cit, harmóniu. Je to aktívny oddych, uvoľnenie a zároveň perfektná koncentrácia mysle. Stret s umením nemôže ublížiť.

Na tomto mieste chceme vytvoriť priestor na spoznávanie toho najlepšieho, čo v hudbe vzniklo. Stránka je otvorená platforma pre všetkých prispievateľov. Každý môže svoje tipy vkladať, hodnotiť, komentovať alebo si iba urobiť prehľad, čo sa oplatí počuť. Máme ambíciu, aby sme boli prvou stránkou ktorá ťa napadne, keď sa chceš venovať kvalitnej klasickej hudbe.

Komunita sa neroozbieha ľahko. Môžeš nám pomôcť spropagovať stránku tým, že sa do nej aktívne zapojíš, že dáš o nej vedieť a odporučíš ju priateľom.

Sme aj na Twiteri a Facebooku. Tvoje stlačenie LIKE nás naozaj poteší. 🙂

FACEBOOK

6 Responses to "Bernstein navštívil Bratislavu"

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *