Zaspávajte s Konvergenciami

Posted · Add Comment

Len do konca týždňa máte možnosť získať CD Uspávanky za najvýhodnejšiu cenu (  www.konvergencie.sk )
Pripravte sa na Vianoce už teraz a kúpte svojim blízkym čarovné CD v predpredaji. Uspávanky tak prídu až k vám domov.

„Nápad nahrať uspávanky má asi toľko, koľko má náš najstarší syn Jonatán Amos. Štrnásť rokov mi trvalo, kým som sa dostal k tomu, aby som ich pre naše (a ďalšie) deti naozaj nahral. Pomohli mi k tomu hlavne moji kamaráti, skvelí hudobníci – Boris, Braňo, Marcel, Štefan. Spájajú nás nielen profesionálne a priateľské vzťahy, ale aj skutočnosť, že sme všetci otcovia menších či väčších detí.

Uspávanky zo Slovenska – západného, stredného či východného ale aj rusínske, moldavské či dokonca jedna chorvátska. Každý z hudobníkov mal za úlohu vybrať uspávanky, ktoré ho oslovujú, ku ktorým má svoj osobný vzťah. A tie aj každý sám zaranžoval.

Vznikli tak skladby, ktoré dieťa ako poslucháča nepodceňujú. Naopak, cenia si ho ako drahocenný poklad, ktorý sa dokáže rozvíjať každou počutou a nami zahratou notou. Skutočnosť, že deti môžu počúvať tieto piesne v tej najintímnejšej chvíli, pri zaspávaní, je pre nás výsada a zodpovednosť zároveň.

Nahrávka je teda na svete a teraz ju chceme dostať zo štúdia až do vašich domovov. Chceme vám priniesť hodnotné CD s bohato ilustrovaným bookletom, kde nájdete texty všetkých piesní aj samostatnú obrázkovú časť pre deti. Túto prácu sme zverili našej ďalšej priateľke, skvelej ilustrátorke, Danke Olejníkovej.

Pomôžte nám dotiahnuť tento krásny projekt až do konca a prineste krásnu hudbu vám, vašim deťom aj priateľom. Za podporu vám vopred ďakujeme.“

Jozef Lupták

CD Uspávanka
v celej svojej kráse doručené priamo k Vám domov. Nech krásna hudba znie aj u vás. Alebo touto kúpou vyriešite vianočné darčeky pre všetkých vašich priateľov a zabezpečíte im pokojné chvíle.
€13
Získať CD
V ponuke máme ďalších päť uspávacích balíčkov. Deťom spravíte radosť ilustrovanými darčekmi a vy sa po uspávaní môžete potešiť napríklad fľašou kvalitného sektu.
Ktorý bude váš?

Beli že mi, beli
~ CD Uspávanky
+ ilustrované pexeso Uspávanky od Danky Olejníkovej
+ autorská ilustrácia Uspávanky od Danky Olejníkovej ~

Toto je jednoducho „must have“. Kompletná séria, ktorou potešíte celú rodinu. Uspávanky budete počúvať, s pexesom sa môžte donekonečna hrať a obrázok zavesíte nad postieľku. Obrázky vyjdú v limitovanej edícii a sú vo formáte A4.
€31

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *