program porgy & bess, marec 2013

Posted · Add Comment
01.03.13 20:30 Efrat Alony / Oliver Leicht / Frank Wingold (ISR/D)
02.03.13 20:30 Benjamin Biolay (F)
03.03.13 20:30 Jeunesse: Fast Forward. 20:21
XASAX (F/CH)
04.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: Lost & Found
Tun Sie etwas! (XIV): ASCHINA (TK)
20:30 Jason Moran & The Bandwagon (USA)
05.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: Ausstellung & Vernissage
Bodo Hell: (Stadt- & Land)Schrift – Bücher / Photographien / Lebensmaterialien
20:30 Akkordeonfestival 2013
Birds of Vienna (A) / Edin Bosnic Trio (BIH/SRB/A)
06.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: turn the corner!
TT
20:30 Maja Jaku & Band „The Universe Makes No Mistakes“ (ME/SRB/A/USA)
07.03.13 20:30 Céline Bonacina Trio (F)
08.03.13 20:30 Vogelperspektive (A/FIN/D)
09.03.13 14:00 Kindertheater Heuschreck präsentiert
Die Schatztaucherin
20:30 Harry Sokal „Groove“ (A)
10.03.13 11:00 Frooh Show Pen
Klangkombinat Kalksburg „chic sull“ (A)
15:00 Kindertheater Heuschreck präsentiert
Die Schatztaucherin
20:30 David Friesen Trio (USA)
11.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: Lost & Found
dräxAIR.
20:30 Anna Lauvergnac Quartet „Unless there’s Love“ (I/D/GR/USA)
12.03.13 20:30 Jeunesse: All that Jazz
Kompost3 (A)
13.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: turn the corner!
portraitserie no.5
20:30 Akkordeonfestival 2013
Duo Dyas (BG/UA) / Sarakina (PL)
14.03.13 19:00 In der Strengen Kammer
Patrice Heral Solo (F)
20:30 Roberto Gatto Quartet (I)
15.03.13 20:30 Jeunesse: Jazz & beyond
TOPOS Quartet (GB/ESP)
16.03.13 14:00 Kindertheater Heuschreck präsentiert
Die Schatztaucherin
20:30 Die Lange Nacht des Bodo Hell (A)
17.03.13 14:30 Kindertheater Heuschreck präsentiert
Die Schatztaucherin
20:30 Aki Takase’s New Blues Project (J/D/USA)
18.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: Lost & Found
EVOLUTION.
20:30 Wolfgang Muthspiel / Alegre Corrêa / Svante Henryson / Stefano Battaglia „Cambiata“ (A/S/BRA/I)
19.03.13 19:00 In der Strengen Kammer
Fischer / Mune / Vicard (A/I/ARG)
20:30 Kate & Mike Westbrook Trio 30th Anniversary Tour (GB)
20.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: turn the corner!
Lukas Schönsgibl Trio
20:30 Noites brasileiras
Hermeto Pascoal e Grupo (BRA)
21.03.13 19:00 In der Strengen Kammer
Böhmische Bibel – Eine Strenge Kammeroper
19:30 Wortspiele IX
22:00 Samúel Jón Samúelsson Big Band (ISL)
22.03.13 19:00 In der Strengen Kammer
Böhmische Bibel – Eine Strenge Kammeroper
19:30 Wortspiele IX
22:00 Koch / Leimgruber / Ziegele „Schweizer Holz Trio“ (CH)
23.03.13 19:00 In der Strengen Kammer
Böhmische Bibel – Eine Strenge Kammeroper
20:30 Robert M. Weiß /Wolfgang Puschnig / Woody Schabata & Julian Schutting „An Hour With Hauer“ (A)
24.03.13 19:00 In der Strengen Kammer
Böhmische Bibel – Eine Strenge Kammeroper
20:30 The P&B Stageband
Vincent Pongracz „Synesthetic Octet“ (A)
25.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: Lost & Found
NEE.
20:30 Enrico Pieranunzi / Hein van de Geyn / André Ceccarelli (I/NL/F)
26.03.13 20:30 Georg Graewe / Peter Herbert / Wolfgang Reisinger (D/A)
27.03.13 19:00 In der Strengen Kammer: turn the corner!
„Goldberg“ – cafe mut. Serious Pop Art Entertainment
20:30 Samo Salamon / Paul McCandless / Zlatko Kaucic (SLO/USA)
28.03.13 20:30 Myra Melford & Ben Goldberg Duo (USA)
29.03.13 20:30 Neigungsgruppe Sex, Gewalt & Gute Laune „loss mas bleibm“ (A)
30.03.13 20:30 Jean Carne (USA) & Support: Monsieur Smoab
20:30 Sitzplatz auf der Galerie
Jean Carne (USA)
31.03.13 20:30 Noites brasileiras
Sandro Albert Quartet (BRA/USA)

[Vorschau April] 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *